Anasayfa » slide » IMWF BAŞARISINI KANITLADI, GELECEK YIL Kİ KONFİRMELER BAŞLADI

IMWF BAŞARISINI KANITLADI, GELECEK YIL Kİ KONFİRMELER BAŞLADI

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
5

THY ve Titanic Otelleri’nin sponsorluğunda Antalya-Belek’te gerçekleştirilen International MICE & Wedding Forum (IMWF), üzerinde daha kısa süre geçmesine rağmen olumlu dönüşler almaya başladı.

THY ve Titanic Otelleri’nin sponsorluğunda 28 Mayıs – 1 Haziran 2018 tarihlerinde Antalya-Belek’te gerçekleştirilen International MICE & Wedding Forum (IMWF), 60 ülkeden 300’ün üzerinde üst düzey acente temsilcisini ağırladı.

Başarıyla gerçekleştirilen organizasyonun üzerinden bir hafta geçmeden Singapur, Hindistan, Tayland, Mısır ve Arjantin’nin yanı sıra İngiltere ve Rusya’dan konfirmeler aldı. IMWF Forum Yönetici Ortağı Fuat Ersoy ile şirket ortakları Bünyat Özpak ve Asil Akar’ın ortaklaşa yaptığı yazılı açıklamada organizasyonun etkisine dikkat çekti. Ersoy, Özpak ve Akar ayrıca organizasyona destek verenlere de teşekkür etti.

İşte o açıklama:

Sevgili Dostlar, Değerli Meslektaşlarımız,

Hep birlikte oldukça istisnai bir program ve muhteşem geri dönüşlerle IMWF 2018 i layıkıyla tamamlamış olmanın keyif ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemizi ve sektörümüzü de en üst seviyede, tam da hak ettiği gibi temsil etmenin gururunu da sizlerle paylaşmak isteriz.

60 Ülkeden 300’ün üzerinde üst düzey acenta temsilcisini bir araya getirmek, inanın hiç kolay değildi. Canla başla çalışan ekibimize ve bize ilk günden beri inanan, destek veren herkese, başta Antalya Valimiz Sayın Münir Karaloğlu olmak üzere, canı gönülden teşekkürü bir borç biliriz.

Misafirlerimizi ülkelerine uğurlayalı henüz birkaç gün olmasına rağmen, memnuniyetlerine ilişkin yüzlerce teşekkür mektubu almaktayız. Büyük kısmının ülkemize ve/veya Antalya’ya ilk ziyaretleri olması açısından, buradan güzel hatıralar ve müthiş bir intiba edinerek gitmelerinin, kazanımlarını çok önemsiyoruz. Süreç içerisinde, geri dönüşlerini de hep beraber yaşayacağımıza inancımız tam.

Şimdiden, Singapur, Hindistan, Tayland, Mısır ve Arjantin’den konfirme olan işlerin olduğunu da müjdelemek isteriz. Hali hazırda, ülkemize kapasite üreten ana akım pazarlarımız dışında kalan bu ülkelerden bu kadar hızlı bir üretkenlik almak bizleri de ziyadesiyle mutlu etmektedir. Bunun, artarak devam edeceğini de görebiliyoruz. Ana pazarlarımızdan olan, İngiltere ve Rusya’dan da konfirmelerimizin olduğunu paylaşmak isteriz. IMWF beklenenden çok daha hızlı dönüş sağlamaya başladı ve bunu görmek, bizleri ayrıca çok memnun etmekte.

IMWF 2018’in gerçekleşmesinde, ülkemizin en değerli markası, gururumuz ve bayrak taşıyıcımız olan Türk Hava Yolları’nın desteği çok büyük önem arz etmekteydi. Vesileyle, bizlere ilk günden inanıp, destekleyen THY Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İlker Aycı ve tüm ekibine şükranlarımızı sunuyoruz. Keza, aynı şekilde geleneksel Türk misafirperverliğini hakkıyla yaşatan, IMWF 2018’e ev sahipliği yapan Titanic Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Aygün ve tüm ekibine de teşekkürlerimizi sunarız.

Ülkemizden aldığımız ilham ve ülkemize duyduğumuz aşk, sektörümüze duyduğumuz güven, bizleri çok daha iyi işleri yapmak üzere, her an güdülemekte. Sektörün tüm paydaşlarının, desteği ve katkılarıyla, emin olunuz ki IMWF çok daha büyük ve önemli işlere imza atacak.

Saygı ve sevgilerimizle

Kaynak: IMWF, büyük beğeni topladı. Konfirmeler başladı…

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TÜRK TURİZMİNİN GELECEĞİNİ FİYAT POLİTİKALARI BELİRLEYECEK

Sosyal Medyada Paylaş:Views:5Türk turizminin geleceğini fiyat politikaları belirleyecek Akkurt,Türk Turizmin geleceğini, belirlenecek fiyat politikalarının şekillendireceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir