Anasayfa » slide » ANTALYA’DA EĞLENCENİN BİLETİ; WWW.BİLETANTALYA.COM

ANTALYA’DA EĞLENCENİN BİLETİ; WWW.BİLETANTALYA.COM

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
12

Antalya’da hangi etkinlikler var diye düşünenlerin, ailece eğlenebilecek ekonomik alternatifleri arayanların,

ve kolayca bilet alıp, girişlerde bekleme yapmak istemeyenlerin yeni adresi:

BiletAntalya.com

 Antalya’daki eğlence parkları, tema parkları, seçkin yeme içme tesisleri, konser ve canlı müzik gibi etkinlikleri bir araya toplayan, tek tıkla rezervasyon ve online ödeme avantajı sunan, Antalya’nın bilet portalı BiletAntalya.com hayata geçti.

Antalya’daki Aquarium, Sandland, Olympos Teleferik, Dinopark, Akturpark, aqua ve dolphin parklar, rafting ve tekne turları, SPA & wellnes seçenekleri, macera evleri, konserler hatta denizaltı turuna kadar onlarca alternatif eğlence, Antalya’lılarla beraber, yerli ve yabancı turistlerin hizmetinde. Üstelik 5M Migros AVM ve Mall Of Antalya AVM’de açılan standlarda ziyaretçilere  ekstra uygun fiyatlı biletler ve çok özel hediyeler dağıtılmaya başlandı bile.

Bünyesindeki pek çok etkinliğin “tek online resmi satıcısı” olan BiletAntalya.com, tüm ziyaretçilerini Antalya’nın en iyi aktivitelerinden haberdar ettiği gibi aynı zamanda en fiyat garantisi de sunuyor. Standart olarak gişenin altında sunulan fiyatlar, lokal indirim seçeneği ile cezbedici rakamlara dönüşüveriyor. Üstelik uluslararası PCI DSS standartlarında güvenli online ödeme kanalları ile taksit avantajıyla biletinize sahip olabilirsiniz.

 

BiletAntalya.com’un takipçilerine sağladığı bir başka önemli avantaj ise “Esnek Bilet” uygulaması. Pek çok tesiste geçerli olan bu uygulama sayesinde alınan bilet 15 gün süreyle geçerli oluyor ve zahmetsizce iade edilebiliyor. Ücretsiz transfer opsiyonu, %10’a kadar bonus kazanma ve ücretsiz menü hediyeleri ile BiletAntalya.com, hem Antalyalıların hem de yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekecek gibi görünüyor.

 

2016 yılında “Gelecek  Vaadeden En iyi 20 Seyahat ve Konaklama Çözüm Sağlayıcıları” listesine giren, 2017’nin “En Değerli 10 Bulut Çözümü Sağlayıcısı”ndan biri seçilen Travelaps’in alt yapısını kullanan BiletAntalya.com, Antalya’nın eğlence ve tema parkları için online rezervasyon ve satın alma imkanı tanıyan ilk çözüm olma özelliğini taşıyor.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 14 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

TÜRK TURİZMİNİN GELECEĞİNİ FİYAT POLİTİKALARI BELİRLEYECEK

Sosyal Medyada Paylaş:Views:5Türk turizminin geleceğini fiyat politikaları belirleyecek Akkurt,Türk Turizmin geleceğini, belirlenecek fiyat politikalarının şekillendireceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir