Anasayfa » slide » ALMAN TUR OPERATÖRÜ KIŞ PROGRAMINI AÇIKLADI

ALMAN TUR OPERATÖRÜ KIŞ PROGRAMINI AÇIKLADI

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
5

Alman tur operatörü kış programını açıkladı, 100 oteli daha programına aldı.

 

Tur operatörleri peş peşe 2018-19 kış programını açıklıyor. Son olarak Almanya’nın 6. büyük tur operatörü Schauinsland Reisen de kış programını açıkladı.
Bundan 100 yıl önce bir nakliye şirketi olarak kurulan ve günümüzde Almanya’nın 6. büyük tur operatörü konumuna gelen Schauinslad Reisen, 100. yılında yüzde 10 rezervasyon artışı bekliyor.

Kış programını açıklayan şirket, 100 oteli daha programına aldı. Şirketin CEO’su Gerald Kassner, ”100. yılımızı önemli bir büyüme kapatmanın en iyi yolunu bulduk. Mısır ve Türkiye destinasyonları güçlü bir büyüme sağlarken, Bulgaristan’da ve Yunanistan’da ise çift haneli büyüme elde ettik. Ancak 100. yılımızda müşterilere sunduğumuz cazip teklifler hem müşteri hem de gelirlerimizi arttırmamızda pozitif rol oynadı.” dedi.

ALTI FARKLI BROŞÜR 

2018-19 kış programı için 6 farklı broşür çıkaran Schauinsland Reisen, ilk defa Aida, MSC ve TUI Main Schift kruvaziyer gemileri ile kombine ettiği paketleri de piyasaya sundu. Şirket, Kanarya Adaları, Mısır ve Madaire gibi destinasyonlarda ise kapasite artışına gitti.

 2 YENİ UÇAK

Öte taraftan, Schauinsland Reisen’in yüzde 50 hissedarı olduğu Sundair’in filosuna iki adet A320 daha ilave edildi. Daha önce Air Berlin tarafından kullanılan uçakların ağustos ve eylül aylarında uçmaya başlayacağı belirtildi.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 14 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

DENİZ TURİZMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK

Sosyal Medyada Paylaş:Views:4Deniz Turizmine Büyük Katkı Sağlayacak Kemer’in Sualtı turizmine katkı sağlayacak olan “Sualtı heykel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir