Anasayfa » slide » ACENTELERİN 100 BİN LİRALIK TEMİNATSIZ KREDİDEN FAYDALANABİLMESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

ACENTELERİN 100 BİN LİRALIK TEMİNATSIZ KREDİDEN FAYDALANABİLMESİ İÇİN İMZALAR ATILDI

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
5

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya, acentaların düşük faizli ve uzun ödeme vadeli eximbank ve KGF kredilerinden yararlanmaları için bir süredir yürüttükleri çalışmaları tamamladıklarını ve bugün imzaları attıklarını belirterek, ‘’Acentalarımız 100 bin liralık teminatsız krediden faydalanabilecek’”dedi.

Acentaların düşük  faizli ve uzun ödeme vadeli  Eximbank ve KGF kredilerinden yararlanmaları için bir süredir yürüttükleri çalışmaları tamamladıkların ve bugün imzaların atıldığını belirten Bağlıkaya, şunları kaydetti:

‘’Bu konuda bugün imzaları attık. Acentalarımız 100 bin liralık teminatsız krediden faydalanabilecek.  Üreten, büyüyen, çalışan acentalar olmadan güçlü bir turizm sektörü olamaz. Bu nedenle TÜRSAB’ın büyümesi için tüm arkadaşlarımla elimizi taşın altına koymuş durumdayız. En büyük destek ise sizlerden aldığımız güç.

 

Bağlıkaya, göreve gelmeden önce yeni acenta kurulmasını zorlaştıracakları yönündeki sözlerini yerine getirdiklerini, 3 ayda sadece 44 merkez ve 13 şube acenta kuruluşuna izin verdiklerini kaydederek, ‘’Eskiden bunun 5 katı acenta kuruluyordu’’ dedi.

İşte kredi hakkındaki detaylar:

Seyahat Acenteleri Kredisi ile her yıl milyonlarca turisti ülkemize getiren seyahat acentelerimiz, Devlet desteği  ile Halkbank,Vakıfbank ve Denizbank kredi verecek.

Kredi Vadeleri ve Faiz oranları ne olacak?

Türkeximbank, SÖİK kredisi için 360 gün 2 taksit

Banka Kaynaklı Krediler için 12 ay 2 taksit

Faiz oranları 

Türk Eximbank kaynaklı Kredilerde: ( aracı banka Komisyonu Dahil) TL faiz oranı yıllık yaklaşık EURIBOR/ LIBOR+2,00

Banka Kaynaklı kredilerde yıllık faiz Oranı ise yıllık %18’dir. ( bu oranlar değişiklik gösterebilmektedir)

 

 

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TÜRK TURİZMİNİN GELECEĞİNİ FİYAT POLİTİKALARI BELİRLEYECEK

Sosyal Medyada Paylaş:Views:5Türk turizminin geleceğini fiyat politikaları belirleyecek Akkurt,Türk Turizmin geleceğini, belirlenecek fiyat politikalarının şekillendireceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir