Anasayfa » slide » SKAL ANTALYA’DAN GENÇ TURİZMCİLERE BÜYÜK DESTEK

SKAL ANTALYA’DAN GENÇ TURİZMCİLERE BÜYÜK DESTEK

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
9

Skål International Antalya Kulübünün, Skål dinamizmini korumak ve devamlılığını sağlamak amacıyla oluşturduğu ve bir süredir çalışmalarına devam eden, ayrıca uluslar arası bir organizasyon olarak da kabul edilen Young Skål Antalya’ya yeni bir temsilci atandı. Genç turizmci Mustafa TOMBAK Young Skal Antalya’nın yeni temsilcisi ve komite başkanı oldu.

Kulüp başkanı Cüneyt KURU yaptığı açıklamada ;Genç turizm profesyonellerini ve turizm eğitimi alan öğrencilere ulaşmayı temel alan bu organizasyon da asıl amaç gençlerin kişisel ve mesleki gelişimlerini sağlamak ve gelecekte yetişkin, başarılı turizm profesyonelleri olmalarına katkıda bulunmaktır. Bu bağlamda Antalya Skal olarak sektöre taze kan ve kalifiye yönetici kazandırmak adına ciddi bir misyon yüklenmiş olmanın sevincini ve gururunu yaşamaktayız.

Haziran ayı geleneksel öğle yemeğini Barut Lara Hotel’de gerçekleştiren Skål Antalya kulübü, toplantı sonrası yönetim kurulunun aldığı karar ile Young Skål Antalya Temsilciliği görevine genç turizmci Mustafa Tombak’ı atadı.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 14 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

DENİZ TURİZMİNE BÜYÜK KATKI SAĞLAYACAK

Sosyal Medyada Paylaş:Views:4Deniz Turizmine Büyük Katkı Sağlayacak Kemer’in Sualtı turizmine katkı sağlayacak olan “Sualtı heykel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir