Anasayfa » TURİZM ETKİNLİKLERİ » Dünyadan Turizm Etkinlikleri » HOLLANDA FUARI’NDAN UĞUR ECEL : ” OLUMLU RÜZGARDA REHAVETE KAPILMAMALIYIZ”

HOLLANDA FUARI’NDAN UĞUR ECEL : ” OLUMLU RÜZGARDA REHAVETE KAPILMAMALIYIZ”

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
3

Hollanda’daki Vakantiebeurs  Turizm Fuarı’na katılan Vonresort Hotels Satış Pazarlama Müdürü Uğur Ecel, fuarın ilk  iki gününde yapılan görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek, “Bu olumlu rüzgarı iyi değerlendirerek rehavete kapılmadan hareket etmek gerek, zira yapılacak olan en ufak hataların telafisi olmayabilir. Hala zorlu bir sezon bizleri bekliyor ,en iyi şekilde değerlendirerek tesislerimizin ve ülkemizin değerini arttırmalıyız ” dedi.

Sabriye ÇAY- GM DERGİ 

 

Fuar değerlendirmesinin ardından VONRESORT HOTELS olarak  yoğun bir şekilde yapmış oldukları tanıtım faaliyetleri hakkında bilgiler aktaran Uğır Ecel, ” VONRESORT HOTELS olarak son üç sezonda olduğu gibi tüm pazarlarda tanıtım faaliyetlerimize yoğun bir şekilde devam ediyoruz şu ana kadar yaptığımız çalışmaların da meyvelerini almaya başladık  “dedi.

 

 

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

HOLLYWOOD’UN ‘KÖTÜ ADAM’I ANTALYA’YA GELİYOR

Sosyal Medyada Paylaş:Views:3Hollywood’un ‘kötü adam’ı Antalya’ya geliyor Hollywood’un ‘kötü adam’ı Antalya’ya geliyor. Son yıllarda canlandırdığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir