Anasayfa » slide » GAMA HOLDİNG’TEN OTELLERE KORUMA ATANMASIYLA İLGİMİZ YOK AÇIKLAMASI GELDİ

GAMA HOLDİNG’TEN OTELLERE KORUMA ATANMASIYLA İLGİMİZ YOK AÇIKLAMASI GELDİ

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
11
GAMA Holding ve Ever Grup’tam yapılan açıklamada konkordatoya giden otellerin kendileriyle ilişkisi olmadığı belirtiliyor.
 

 

 Geçtiğimiz günlerde Ankara Asliye Ticaret Mahkemesi’nde görülen davada  4 otel ile ilgili konkordato kararı alındığına ilişkin haberde adı geçen Gama Holding ve Ever Grubu yaptıkları açıklamalar ile konunun kendileriyle ilişkisi olmadığnı belirtiyor.
Açıklama da şöyle deniyor:
Haberde konu edilen otellerin GAMA Holding ile “hiçbir”ilgisi olmadığı gibi, yasal süreçle ilgili açıklamalar da gerçekleri yansıtmamaktadır.
Haberde konu edilen otellerin GAMA Holding ile “hiçbir” ilgisi olmadığı gibi, yasal süreçle ilgili açıklamalar da gerçekleri yansıtmamaktadır.
GAMA’nın herhangi bir otel yatırımı bulunmamaktadır.
Haber içeriğinde belirtilen oteller GAMA Holding’ in “değil” EVER GRUP bünyesinde ticari faaliyet yürüten işletmelerdir. Bahse konu gerçek olmayan ve yanıltıcı bilgi içeren haber nedeniyle, GAMA Holdingin ve EVER Grubununşahsi ve ekonomik menfaatleri zarar görmekte, ticari itibarı zedelenmektedir. Her iki şirket birbirinden “ayrı ve bağımsız” olarak ticari faaliyet yürüten tüzel kişiliklerdir.
İş ortaklarımız, hissedarlarımız, bankalar ve çalışanlarımız nezdinde çok yanlış bir anlaşılmaya meydan veren, yanlışlıkla GAMA ile ilişkilendirilmiş bu haberin acilen düzeltilmesi kurumumuzun itibari açısından büyük önem arz etmektedir.
Açıklanan nedenlerle; “GAMA, 4 OTELİ İÇİN KONKORDATOYA GİTTİ”HABERİNE İTİBAR EDİLMEMESİNİ kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız. “

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TÜRK TURİZMİNİN GELECEĞİNİ FİYAT POLİTİKALARI BELİRLEYECEK

Sosyal Medyada Paylaş:Views:5Türk turizminin geleceğini fiyat politikaları belirleyecek Akkurt,Türk Turizmin geleceğini, belirlenecek fiyat politikalarının şekillendireceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir