Anasayfa » slide » BAYRAM TATİLİ TERMALLERE DE YARADI

BAYRAM TATİLİ TERMALLERE DE YARADI

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
5

Ramazan ayını genel olarak restorasyonlarla geçiren termal tesisler, bayram tatilinde şimdiden yüzde 100 doluluğa ulaştı.

Termal Sağlık ve Turizm Derneği (TESTUD) Başkanı Yavuz Yılık, kış sonrası yenilenmek ve stres atmak isteyenlerin Ramazan nedeniyle termal programlarını kısa süreliğine ötelediğini kaydetti.

Bu arayı çoğu termal tesisin kendini yenileyerek değerlendirdiğini ifade eden Yılık, okulların da kapanmasını fırsat bilen çok sayıda tatilcinin bayram tercihini termalden yana kullandığını belirtti.

Yılık, kısa sürede bayram rezervasyonlarını dolduran termal tesis sahiplerinin yaz dönemine dair umutlarının da yüksek olduğunun altını çizerek, “Ülkemizde termale ilgili muhafazakar kesim ile sınırlı değil. Çok sayıda Y ve Z kuşağı gencin de arkadaşlarıyla termal tatil yaptıklarını gözlemliyoruz. TESTUD’un önderliğinde yabancı turist sayısını artırdığımızda kaplıcalarımız yılın 12 ayı her gruptan turist ile dolup taşacak “ dedi.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 14 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

TÜRK TURİZMİNİN GELECEĞİNİ FİYAT POLİTİKALARI BELİRLEYECEK

Sosyal Medyada Paylaş:Views:5Türk turizminin geleceğini fiyat politikaları belirleyecek Akkurt,Türk Turizmin geleceğini, belirlenecek fiyat politikalarının şekillendireceğini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir