Anasayfa » slide » AKTOB BAŞKANI YAĞCI, GENÇ GİRİŞİMCİLERE TURİZMİ ANLATTI

AKTOB BAŞKANI YAĞCI, GENÇ GİRİŞİMCİLERE TURİZMİ ANLATTI

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
5

Antalya Genç Girişimciler Kurulu (GGK) Manavgat Üyelerinin aylık gerçekleştirdiği kariyer sohbetlerine konuk olan Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) Başkanı Erkan Yağcı genç girişimcilere turizmi hakkında bilgiler verdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Antalya GGK Manavgat üyeleri aylık olağan kariyer sohbetleri toplantısını MATSO’ da gerçekleştirildi. Toplantıya MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş te katıldı. Toplantının açılışında konuşan Antalya Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Deniz Tanır, genç girişimciler olarak Manavgat ekonomisinin içinde dinamikliği arttırmak ve beşeri ilişkileri geliştirmek adına aylık toplantılar gerçekleştirdiklerini söyledi. Genç girişimciler kuruluna her türlü imkanı sunan MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahemt Boztaş ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Tanır, “ kurul olarak kurulmadan önce birbirini tanımayan iş insanlarının oluşturduğu bu grubun geldiği bu düzeyli konum gerçekten Manavgat ekonomisi için çok olumludur. Genç girişimciler olarak hedeflerimiz arasında samimiyetle gerçekleşen ilişkilerin yanı sıra ekonomide bir sinerji yaratmaktır.

Her bir arkadaşımızın farklı iş kollarından olması bizlere farkındalık katmaktadır. Toplantılarımız aylık yapmaktayız, başkanımızın her zaman dillendirdiği gibi sosyal sermaye oluşumunun en ciddi örneği olarak kendi içimizde devam etmekteyiz” dedi. Manavgat ekonomisi en önemli gerçeklerinden birinin turizm olduğunun altını çizen Tanır,  “toplantı da turizmi ve turizmin geleceğini konuşacağını belirterek AKTOB Başkanı DR. Erkan Yağcı’yı kürsüye davet etti. Ardından kürsüye gelen AKTOB Başkanı DR. Erkan Yağcı, genç girişimcilere bir sunum yaparak Türkiye turizminin dünyadaki durumu, konaklama tesislerinin kalitesi ve bir çok konuda bilgiler verdi. Yoğun ilgi gören toplantının TOBB Antalya GGK İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Deniz Tanır ve İcra Kurulu MATSO üyeleri tarafından DR. Erkan Yağcı’ya teşekkür edilirken, plaket takdim edildi.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

YURTDIŞINDAKİ TANITMA MÜŞAVİRLİKLERİ KAPANIYOR MU?

Sosyal Medyada Paylaş:Views:2Yurtdışındaki tanıtma müşavirlikleri kapanıyor mu? Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yurtdışındaki 45 Tanıtma müşavirliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir