Anasayfa » slide » BELCONTİ HOTEL, DÜNYACA ÜNLÜ DHL “FİRED UP READY TO GO PARTY” ORGANİZASYONUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

BELCONTİ HOTEL, DÜNYACA ÜNLÜ DHL “FİRED UP READY TO GO PARTY” ORGANİZASYONUNA EV SAHİPLİĞİ YAPTI

Sosyal Medyada Paylaş:
Views:
5

Dünya çapında 220 ülke ve bölgede faaliyet gösteren DHL “Fired Up Ready To Go Party” organizasyonunu 8-11 Ekim Tarihleri arasında Belconti Resort Hotel’de gerçekleştirdi.

????????????????????????????????????

Global ölçekte 325 bin çalışanı olan lojistik devi DHL’in Türkiye üst düzey yöneticileri, her güne özel toplantı ve party organizasyonları ile motivasyon çalışmalarını yaptılar.

????????????????????????????????????

Belconti Resort Hotel’in ev sahipliğinde organizasyonun ilki plajda Beach party ile başladı. Devam eden günlerde motivasyon arttırıcı toplantılar, sahilde yapılan takım çalışması merkezli aktiviteler fasıl ve barbekü ile devam etti.

????????????????????????????????????

Son gün ülkemizde yaşanan acı dolu Ankara saldırısına gerek Belconti Resort Hotel gerekse DHL üst yöneticilerinin gösterdiği duyarlılık ile tüm aktiviteler iptal edilerek ve terör bir kez daha lanetlenerek sakin bir akşam yemeği ile tamamlandı.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

YURTDIŞINDAKİ TANITMA MÜŞAVİRLİKLERİ KAPANIYOR MU?

Sosyal Medyada Paylaş:Views:2Yurtdışındaki tanıtma müşavirlikleri kapanıyor mu? Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yurtdışındaki 45 Tanıtma müşavirliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir