Anasayfa » ETKİNLİK » SKAL ANTALYA’DAN SEZON ÖNCESİ BULUŞMA

SKAL ANTALYA’DAN SEZON ÖNCESİ BULUŞMA

Sosyal Medyada Paylaş:

Skal Antalya Kulübü 11 Nisan 2018 çarşamba günü IC Green Palace’da Otel Genel Müdürü Sayın Nihat TÜMKAYA ev sahipliğinde geleneksel yemekli toplantısını gerçekleştirdi. Sezon öncesi keyifli bir buluşma olarak da nitelendirilebilecek toplantı sektörün önde gelen isimlerinin katılımıyla dikkati çekti.

Kulüp başkanı Cüneyt KURU açılış konuşması ve programın ilerleyen kısımlarında yaptığı konuşmalarda komiteler, faaliyetleri ve kulübün gelecek vizyonundan bahsetti. Çok yakında hayata geçecek ve ses getirecek projelerin müjdesini veren başkan KURU dinamik ve yenilikçi bir yönetim oluşturduklarına vurgu yaptı. Başkan KURU kulüp üyelerine bir de müjde verdi. Recep YAVUZ beyefendinin de organizasyona destek verdiği Perge Antik Kenti kazı alanın da çok yakında Skal Antalya Kulübüne ait antik bir sütun olacak. Sütun un üzerinde kulübümüze ait olduğu ve kulüp tarafından sahipkenilerek korunduğuna dair pirinç bir plaka yerleştirilecek. Tarihi ve kültür varlıklarına Skal Antalya tarafından gösterilen hassasiyetin bir: bir nişanesi olacak.

Konuşmacı konuk olarak toplantıda hazır bulunan NBK Touristic Genel Müdürü Recep YAVUZ geçmiş sezon dolulukları ile yeni sezon beklentilerini karşılaştırmalı olarak detaylı bir sunumla konuklarla paylaştı. Ayrıca yeni yayınlanan kitabı  “Her Şey Sahil’i” imzalayarak katılımcılara hediye etti.

Yemekli toplantının bir diğer konuğu da Talya Tıp Merkezi’nin Yöneticisi Opr. Dr. Mehtap ÜÇKARDEŞ ABAY’DI. Göz hastalıkları, Ağız ve diş sağlığı, Doğum, Medikal estetik, Sağlıklı ve stressiz yaşam konularını ele alan ABAY gayet keyifli bir anlatım gerçekleştirdi.

SKAL dünyasında bir ilk olan SKALADIES komitesinin başkanı Şule BİLLUR ise Patara kazı alanında yaptıkları yardım ve faaliyetler hakkında hazırladıkları kısa ve eğlenceli bir film ile konukları bilgilendirdi.

Toplantının sonunda nisan ayında doğan Skal Antalya üyeleri ve üyeler hep birlikte doğum günü pastası kesti.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

1881 TURİST BODRUM'A AKIN ETTİ

KRUVAZİYER GEMİNİN GETİRDİĞİ 1881 TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ

Sosyal Medyada Paylaş:KRUVAZİYER GEMİNİN GETİRDİĞİ 1881 TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ – Kruvaziyer geminin getirdiği 1881 turist …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir