Anasayfa » Güncel Haberler » AZUR AİR RUSYA BİR KEZ DAHA “YILIN EN IYİ CHARTER HAVAYOLU” SEÇİLDİ

AZUR AİR RUSYA BİR KEZ DAHA “YILIN EN IYİ CHARTER HAVAYOLU” SEÇİLDİ

Sosyal Medyada Paylaş:

Rusya’nın en prestijli havacılık ödülü “Rusya’nın Kanatları” sahiplerini buldu. 10 Nisan’da yapılan ödül töreninde, AZUR Air, “Yılın En İyi Charter Havayolu” ödülünü alarak, bir kez daha bu çok prestijli ödüle layık görüldü.

Nominasyonda yarışan beş havayolu arasından Red Wings ve Nordwind havayolları diploma kazanırken, AZUR Air havayolları birincilik ödülünü aldı.
AZUR Air, 2016 yılında da aynı ödülü kazanmıştı

Rusya’nın en prestijli havacılık ödülü “Rusya’nın Kanatları” sahiplerini buldu. 10 Nisan’da yapılan ödül töreninde konuşan AZUR Air Genel Müdürü Yuriy Stogniy, tüm çalışanların ardından jüri üyelerine AZUR Air havayollarını 2017 yılında “En İyi Charter Havayolu” ödülüne layık gördükleri için teşekkür etti.
Yine aynı ödül töreninde AZUR Air havayolları “Uluslararası Taşımacılık” nominasyonunda diploma kazandı. Bu nominasyonda AZUR Air, “Aeroflot” ve “Ural Havayolları” gibi güçlü firmalarla yarıştı.
İstatistiklere göre 2017 yılında taşınan yolcu ve yapılan uçuş sayısı kriterlerine göre, AZUR Air havayolları Rusya’nın en büyük charter havayolu ve Rusya’da en geniş uçuş ağına sahip charter taşıyıcısı konumunda bulunuyor. 2017 yılında AZUR Air havayolları Rusya’da taşınan yolcu sayısı baz alındığında beşinci sırada yer alıyor.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ

İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR

Sosyal Medyada Paylaş:TÜRKİYE’NİN İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR – Türkiye Büyük Millet Meclisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir