Anasayfa » ETKİNLİK » Dünyadan » ABF HANNOVER’DAKİ TEK TÜRK STANDINI COOP TRR AÇTI

ABF HANNOVER’DAKİ TEK TÜRK STANDINI COOP TRR AÇTI

Sosyal Medyada Paylaş:

Almanya’nın Hannover kentinde gerçekleştirilen ABF Hannover Turizm Fuarı dün başladı. Fuarda Türkiye’yi temsil eden tek Türk standı Türk Acenteciler Birliği’nin (COOP TRR) standı oldu.  

Avrupa’daki Türk seyahat acentelerini çatısı altında toplamayı amaçlayan ve bu amaçla kısa sürede bine yakın Türk acenteciyi bir araya getiren Türk Acenteciler Birliği (COOP TRR) Türkiye turizmini ve otellerini tanıtmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

COOP TRR, Almanya’daki tanıtım çalışmaları kapsamında CMT Stuttgart Turizm Fuarı’nın ardında dün de ABF Hannover Turizm Fuarı’na kendi standı ile katılım gösteriyor. COOP TRR kendi standında Sherwood Hotels, IC Hotels, The Raga Side Hotel, Starlight Resort Hotel, Purple Tour ve Escado Yazılım ile Türkiye’yi tanıtmak için çalışmalar yapıyor.

Hannover’da Türkiye’yi tanıtan tek Türk standını açan COOP TRR, Türkiye için Almanya pazarındaki gelişmeleri birebir takip ediyor. Fuara katılan COOP TRR CEO’ları Cumhur Sefer ve Fatih Şenel’in yanı sıra COOP TRR Türkiye Koordinatörü Hasan Çetin de fuar kapsamında Türkiye’nin tanıtımında birebir yer alıyor.

Fuarın ilk gününde COOP TRR standının iyi bir ilgi ile karşılaştıklarını söyleyen Cumhur Sefer, “Alman tatilcilerin gösterdiği ilgi bizleri 2018 için umutlandırdı. Önümüzdeki günlerde Hamburg, Nürnberg ve Berlin’deki turizm fuarlarına da katılarak Almanya’da Türkiye’nin tanıtımlarına devam edeceğiz” derken Fatih Şenel ise “COOP TRR olarak açtığımız stant ile Türkiye’yi en iyi şekilde temsil ediyoruz. Tek Türk standı olmamız ilgiyi daha da artırdı. Standımıza gösterilen ilgi ve yaptığımız görüşmeler çerçevesinde Almanya pazarında büyüme kaydedeceğiz” dedi.

COOP TRR Türkiye Koordinatörü Hasan Çetin ise Türkiye’den gelen otel temsilcileri ile Türkiye’yi temsil ettiklerini belirterek, “Avrupa ve özellikle Almanya pazarının Türkiye turizmi için ciddi bir önemi bulunuyor. Bu bilinçle CMT Stuttgart’ın ardından ABF Hannover’da da yer aldık. Gördüğümüz ilgi 2018 için umut verici. Yaptığımız görüşmelerde de Türkiye’nin gördüğü ilgiyi yakından gözlemledik” diye konuştu.

COOP TRR, ABF Hannover’in ardından 07-11 Şubat 2018 tarihinde Reisen Hamburg, 28 Şubat – 04 Mart 2018 tarihleri arasında Freizeit Nürnberg ve 07-11 Mart 2018 tarihleri arasında da ITB Berlin’de kendi standı ile tanıtım çalışmalarına devam edecek.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir