Anasayfa » ETKİNLİK » İNKAY ÜYELERİ YENİ ÇIKAN TEŞVİKLER HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ

İNKAY ÜYELERİ YENİ ÇIKAN TEŞVİKLER HAKKINDA BİLGİLENDİRİLDİ

Sosyal Medyada Paylaş:

İNKAY DERNEĞİ’NİN 270. Toplantısı  Porto Bello Hotel Resort & Spa’da gerçekleşti. Otel Genel Müdürü Sayın Kemal ÖZTÜRK’e verilen teşekkür plaketi ile açılan toplantıya üyeler büyük ilgi gösterdi.

Otelin Aspendos salonunda gerçekleşen toplantıya Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden Mustafa AKGÜL -Şube Müdürü, Recep SÖKMEN-Araştırmacı,  Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü’nden Aykan YILDIZ-İl Müdür Yardımcısı, Serkan YILDIZ-Merkez Müdür Yardımcısı Vekili ve  Ali SAR-Şef konuşmacı olarak katıldı.
Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından özel istihdam büroları hakkında bilgilendirme  yapılarak  ve üyelerin soruları cevaplandırıldı.  Antalya Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü tarafından güncel teşvik konuları hakkında bilgilendirme yapıldı. Yeni çıkan teşviklerin uygulamalarında yaşanan problemler ve çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıda üyelere aydınlatıcı bilgiler aktarıldı.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

MEHMET ERSOY TARİHİ KÖY LÜBBEY'İ ZİYARET ETTİ

MEHMET ERSOY TARİHİ KÖY LÜBBEY’İ ZİYARET ETTİ

Sosyal Medyada Paylaş:MEHMET ERSOY TARİHİ KÖY LÜBBEY’İ ZİYARET ETTİ – Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir