Anasayfa » ETKİNLİK » Dünyadan » TUI’NİN EN İYİ 100 OTEL LİSTESİNDE TÜRKİYE’DEN 21 OTELE ÖDÜL 

TUI’NİN EN İYİ 100 OTEL LİSTESİNDE TÜRKİYE’DEN 21 OTELE ÖDÜL 

Sosyal Medyada Paylaş:
TUI Almanya tarafından her yıl verilen TUI Holly ödüllerinin sahipleri belli oldu.
Avrupa seyahat pazarının en büyük grubu olan TUI Group’un Almanya kolu TUI Almanya’nın her yıl verdiği TUI Holly ödüllerinin sahipleri belli oldu.
En iyi 100 otelin yer aldığı TUI Holly 2018 listesinde bu yıl Türkiye’den 21 tesis bulunuken, İspanya 39 otelle listeye en çok otel sokan dstinasyon oldu. TUI Holly listesinde geçtiğimiz yıl Türkiye’den 27 otel yer almıştı.
Ödülle ilgili yaptığı değerlendirmede İspanya otellerinin başarısına dikkat çeken TUI Almanya CEO’su Marek Andryszak, Türk otellerine ise özel bir teşekkür sundu. Andryszak, ”İki zorlu yıl olmasına rağmen, Türkiye’den ortaklarımız zaten çok yüksek müşteri memnuniyeti seviyelerini tekrar arttırmayı başardılar” dedi.
 Türkiye’den listeye giren oteller:
Robınson Club Camyuva
Ali Bey Resort
Barut Acanthus & Cennet
Barut Hemera
Barut Hotels Arum Resort & Spa
Barut Kemer Barut Lara
Blue Waters Club Club
Grand Aqua
Concorde de Luxe Resort Hotel
Commodore Elite Suites Spa
Hotel Melas Holiday Village
Hotel Melas Resort
Jiva Beach Resort
Robınson Club Sarıgerme Park
Sentido Lykia Resort & Spa
TUI BLUE Palm Garden
TUI BLUE Sarigerme Park
TUI MAGIC LIFE Sarigerme
TUI SENSATORI Resort Fethiye
TUI SENSIMAR Andiz

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TÜROB’TAN SEÇİME DAİR AÇIKLAMA: “EKONOMİDE YENİ BİR ATILIM DÖNEMİ BEKLİYORUZ”

Sosyal Medyada Paylaş:Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB) Başkanı Timur Bayındır, Cumhurbaşkanı Seçimi ve 27. Dönem Milletvekili …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir