Anasayfa » ETKİNLİK » Dünyadan » TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ POLAR WEST OLDU

TÜRKİYE’NİN EN İYİSİ POLAR WEST OLDU

Sosyal Medyada Paylaş:

Golf dünyasının en prestijli ödülü olarak kabul edilen  World Golf Awards’tan Polar West Golf’e ödül var!

Her yıl golf dünyasının en iyilerini belirlemek için  düzenlenen ve en prestijli ödül programı olarak kabul edilen World Golf Awards, son yıllarda Golf Turizminde yıldızı parlayan Türkiye’den kategorilere bir çok aday gösterdi!

Bu yıl 24. yıldönümünü kutlayan World Travel Awards ™ programının bir kolu olan World Golf Awards ödülleri 25 Kasım gecesi İspanya’da bulunan La Manga Principe Felipe Hotel’de yapılan törenle  sahiplerini buldu. Golf kulüplerini, golf tur operatörlerini, golf seyehat acentalarını ve golf destinasyonlarını ödüllendirmek için düzenlenen gecede; Kuzey Amerika, Avrupa, Asya, Orta Doğu, Afrika, Orta ve Güney Amerika ve Avustralya dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki pazar liderleri bir araya geldi.

Gala gecesi öncesinde ise 40’tan fazla ülkeden gelen temsilciler, üç gün boyunca Murcia’daki La Manga Golf Resort’ta etkinlikler için bir araya geldi. Ödül gecesine ‘’Golf Dünyasının Sesi’’ Peter Alliss, eski Ryder Cup yıldızı ve Sky Sports yorumcusu Andrew Coltart gibi golf dünyasının önde gelen isimleri katılım sağladı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan Dünya Golf Ödülleri Genel Direktörü Chris Frost, Dünya’daki ve Avrupa’daki golf turizminin artışlarına yönelik genel bilgiler verdi.

14 Mart 2017 de başlayıp 1 Ekim 2017’de sona eren oylamaya dünya çapında: golf seyahat ve turizm endüstrisinde çalışan yöneticiler, tur operatörleri, temsilcileri ve medya profesyonelleri tarafından katılım sağlandı.

Türkiye’den, 17 farklı adayın bulunduğu “ 2017 Turkey’s Best Inbound Golf Tour Operator ” kategorisinde oylamalar sonucu, Polar West Turizm bünyesinde bulunan, Polar West Golf  ödüle layık görüldü. Polar West Golf’ü temsil etmek için giden Iş Geliştirme Direktörü Cengiz Yılmaz geceye ve kazandıkları ödüle  dair “ Türk golf turizminin zor bir dönemden geçtiği bu günlerde dünya golf turizminde bu ödüle layik görülmüş olmak bizi çok onurlandırdı ” ifadelerini kullandı.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

1881 TURİST BODRUM'A AKIN ETTİ

KRUVAZİYER GEMİNİN GETİRDİĞİ 1881 TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ

Sosyal Medyada Paylaş:KRUVAZİYER GEMİNİN GETİRDİĞİ 1881 TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ – Kruvaziyer geminin getirdiği 1881 turist …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir