Anasayfa » ETKİNLİK » Dünyadan » LABRANDA CACTUS GARDEN’IN AÇILIŞI YAPILDI

LABRANDA CACTUS GARDEN’IN AÇILIŞI YAPILDI

Sosyal Medyada Paylaş:

FUERTEVENTURA, JANDİA BÖLGESESİNİN YENİ GÖZDE OTELİ
LABRANDA CACTUS GARDEN AÇILIŞI YAPILDI

 LABRANDA’nın Kanarya Adaları’ndan Fuerteventura’da 1 Temmuz itibarıyla konuklarını ağırlamaya başladığı yeni 4 yıldızlı oteli LABRANDA Cactus Garden, select kategorisindeki 150 odası, Jandia bölgesinin beyaz kumları ile ünlü sahili ve göz alıcı iç ve dış tasarımı ile LABRANDA’nın 44. oteli olarak bölgede yerini alıyor. 

 

Münih, Almanya – FTI Group’un otel zinciri markası LABRANDA, dünyanın en gözde tatil destinasyonlarındaki otel yatırımları ile turizm sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Dünyanın en çok turist alan bölgelerinden Kanarya Adaları’ndaki 17. otelini 1 Temmuz itibarıyla faaliyete geçiren otel zinciri, LABRANDA Cactus Garden ile konuklarını Fuerteventura’nın yıl boyu güneş alan ve dünyaca ünlü beyaz kumdan sahile sahip Jandia bölgesinde eşsiz bir tatil deneyimine davet ediyor.

FTI Group’un destinasyon yönetim şirketi Meeting Point International’ın CEO’su Roula Jouny, yeni otel ile ilgili olarak, “LABRANDA Cactus Garden’ı otel portfolyomuza katmaktan ve Fuerteventura’nın turizm ve ekonomi sektörlerine katkıda bulunmaktan son derece memnunuz. Ekibimizin özverili çalışmaları başarılarımızın uygulanabilir ve sürdürülebilir olmasını sağlıyor” dedi.

Tamamen yenilenen 150 deluxe ve junior suite odaya, şık iç ve dış tasarıma, yeni bir teras bara, tüm gün hizmet veren restorana ve tamamen yenilenmiş sağlık alanına sahip olan LABRANDA Cactus Garden, misafirlerine her şey dahil konseptinde hizmet veriyor.

Konuklarını otele ve odalarına girdikleri andan itibaren çeşitli kokteyller ile karşılayan LABRANDA Cactus Garden, dalgaların üstesinden gelmek, dünyanın en iyi plajlarının tadını çıkarmak, yeni kültürler deneyimlemek, doğayu keşfetmek ve rahatlamak için yıl boyunca Kanarya Adaları’nı ziyaret eden 5 milyondan fazla seyahatçiye hitap ediyor.

LABRANDA Hotels & Resorts
Kanarya Adaları, Mısır, Fas, Yunanistan, Malta, İtalya ve Türkiye’de bulunan 40’tan fazla otelinde yaklaşık 10 bin konuk odasına sahip LABRANDA Hotels & Resorts, 2015 yılı Eylül ayında FTI Group tarafından kuruldu. LABRANDA Hotels & Resorts; premium (en yüksek kalitede), super beach (denize sıfır), select (4 yıldızlı ve her şey dahil sistemli), comfort (3-5 yıldızlı uygun fiyatlı), charm (3-5 yıldızlı; self servis, kahvaltı veya yarım pansiyon seçenekli), smart&yummy (3-5 yıldızlı her şey dahil sistemli) ve small &friendly (yerel ve bilindik, özgün atmosferli) olmak üzere 7 farklı kategoride otellere sahip. LABRANDA Hotels & Resorts, her yıl 500 binden fazla konuğa mükemmel kalitede, ödenen ücretin karşılığının alındığı, her şey dahil paketlerin bulunduğu, eşsiz sahil destinasyonlarında hizmet veriyor.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

1881 TURİST BODRUM'A AKIN ETTİ

KRUVAZİYER GEMİNİN GETİRDİĞİ 1881 TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ

Sosyal Medyada Paylaş:KRUVAZİYER GEMİNİN GETİRDİĞİ 1881 TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ – Kruvaziyer geminin getirdiği 1881 turist …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir