Anasayfa » ETKİNLİK » HOLIDAY INN ISTANBUL TUZLA BAY HOTEL ISTANBUL’ DA KAPILARINI AÇTI

HOLIDAY INN ISTANBUL TUZLA BAY HOTEL ISTANBUL’ DA KAPILARINI AÇTI

Sosyal Medyada Paylaş:

Bölgeye 100 kişilik istihdam imkanı yaratan Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay hotel Istanbul’un Anadolu yakasında Pendik sınırları içerisinde açılmıştır.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Pendik Tren Garına yakın olması ile iş,toplantı ve tatil amaçlı konaklamalarınız için ideal bir seçenek oluşturmaktadır.

Troyka Turizm ve Otelcilik ve İnşaat A.Ş. tarafından işletilen Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel,  2 restaurant, 1 bar, 9 toplantı salonu ve 290 misafirin rahatça konaklayabileceği 140 odası ile bölgeye hareket ve farklılık katmayı hedeflemektedir.

Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Genel Müdürü  Sn.Murat Yetişgenin de belirtti gibi ; Holiday Inn, Dünya genelinde  774 Milyon Euro’ luk yatırımı ile 3400’ den fazla otel ve 430.000 oda ile konukseverlilik tarihinin en büyük  buluşmasını gerçekleştirmektedir. Bu buluşma konuklarımızın Dünya genelinde aynı hizmeti ve deneyimi yaşaması anlamına gelmektedir.

 

  1. Yıl dönümünü kutlayan ve Dünya çapında her yıl 100 milyon misafirin konakladığı Holiday Inn güvenilir bir markadır. Bu nedenle, Holiday Inn Istanbul  Tuzla Bay bölgeye yeni bir nefes getirecek olup,  konaklayan misafirlerimize sıcak bir karşılama ve keyifli bir konaklamayı garanti ediyoruz.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir