Anasayfa » ETKİNLİK » GASTROENTOLOJİ UZM DR. DİDEM KARAVELİOĞLU’NDAN SAĞLIK TURİZMİNE DESTEK

GASTROENTOLOJİ UZM DR. DİDEM KARAVELİOĞLU’NDAN SAĞLIK TURİZMİNE DESTEK

Sosyal Medyada Paylaş:

İran asıllı Profesörün Ülseratif Kolit hastası kızı sağlığına Antalya’da Gastroentoloji Uzm Dr. Didem Karavelioğlu ile kavuştu. 

35 yıldır ABD’de yaşayan İran asıllı California Üniversitesi Sacremento’da Profesör Ahmed, 19 yaşındaki ülseratif kolit Hastası kızı konvansiyonel tedavilere yanıt vermeyince çareyi Türkiye’de nadir merkezlerde yapılan Antalya’da Gastroentoloji Uzm Dr. Didem Karavelioglu’na dışkı nakli için başvurdu. Tedavi süresinde 5 gün boyunca otelde misafir edilerek tedavisi başarı ile gerçekleştirilen hasta mutlu ve minnet dolu gözlerle ülkesine uğurlandı. Hasta yakını ve hasta, Gastroentoloji Uzmanı Dr.Didem Karavelioglu’na sonsuz teşekkürlerini belirtti. Uzm Dr. Didem Karavelioğlu ‘da bu tedaviyi başarıyla gerçekleştirmenin gururunu yaşayarak bu vesile ile sağlık turizmine bulunduğu katkıdan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir