Anasayfa » ETKİNLİK » Dünyadan » G-20 GENÇ LİDERLER ZİRVESİ’NDE TÜRKİYE’Yİ TAYŞU TEMSİL EDECEK

G-20 GENÇ LİDERLER ZİRVESİ’NDE TÜRKİYE’Yİ TAYŞU TEMSİL EDECEK

Sosyal Medyada Paylaş:

Fransa’da yapılacak G-20 Genç Liderler Zirvesi’ne, Türkiye’yi temsilen Global Connection Genel Koordinatörü Onur Tayşu da davet edildi.

 G-20 Genç Liderler Derneği Danışma Kurulu zirveye katılacakları seçerek davet ediyor. Bu yıl zirveye 45 yaş altı 100 genç yönetici katılıyor.

 Her yıl düzenlenen ve bu yıl 27 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Fransa’nın Evian kentinde gerçekleştirilecek olan G-20 Genç Liderler Zirvesi’ne Global Connection Genel Koordinatörü Onur Tayşu da davet edildi. Tayşu, Zirve’de Türkiye’yi temsil edecek.

G-20 Genç Liderler Zirvesi’ne, dünyanın en büyük 19 ekonomisi ile AB Komisyonu’ndan oluşan G-20 ülkelerini temsilen 45 yaş altı 100 genç yönetici katılacak. G-20 Uluslararası Komitesi ile eşgüdümlü olarak çalışan G-20 Genç Liderler Zirvesi 5 gün sürecek. Zirveye katılacak genç yöneticiler, bizzat G-20 Genç Liderler Derneği Danışma Kurulu tarafından seçiliyor.

Değişime açık yeni fikirli yöneticiler…

Zirveye “değişime açık, yeniliğe uyum sağlayabilen, yeni fikir ve sinerjileri keşfedebilen ve diğer liderleri dinlemeye açık olan genç yöneticiler” davet ediliyor.

Merkezi İsviçre’de bulunan ve Türkiye’nin dünyadaki tanıtımına katkıda bulunmak ve farklı kültürlerdeki milletlerin birbirlerini tanımalarını sağlamak amacıyla kurulan Global Connection Uluslararası Medya Grubu’nun Genel Koordinatörü Onur Tayşu da bu Danışma Kurulu tarafından zirveye davet edildi. Tayşu, Türkiye’nin en önemli ve en kapsamlı tanıtım mecralarından olan Turkey Discover Potential’ın (TDP) yayınlarını yönetti.

Narenciye, hazır giyim, makine ve turizm başta olmak üzere çok sayıda sektörün ve sektörel tanıtım grubunun tanıtım çalışmalarını planlayarak gerçekleştiren Tayşu, Türkiye ile Rusya arasında yaşanan “uçak krizi”nin ardından iki ülke arasındaki en büyük sivil işbirliği girişimi olan Türk-Rus Medya Forumu’nu gerçekleştiren çalışmaya da liderlik etti.

8-12 Ekim tarihleri arasında ikinci kez düzenlenecek olan Türk-Rus Medya Forumu’nun liderliğini sürdürmeye devam edecek olan Tayşu, bu yılın mayıs ayında da 50 ülkeden önemli gazetecilerin katılımıyla, Uluslararası Medya Forumu’nun Türkiye’de gerçekleşmesini sağladı.

Fransa’nın Evian kentinde gerçekleştirilecek zirvenin bu yılki bölümlerinde ise Enerji Sektörü Komitesi, Gıda Güvenliği ve Beslenme Komitesi, Küresel Finans Sektörü Komitesi, İş Oluşturma ve Geliştirme Komitesi ile Değişim Komitesi oturumları yapılacak.

 

 

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ

İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR

Sosyal Medyada Paylaş:TÜRKİYE’NİN İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR – Türkiye Büyük Millet Meclisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir