Anasayfa » ETKİNLİK » Dünyadan » FER HOTEL, ASYA’NIN EN İYİ ŞEHİR OTELİ ÖDÜLÜ’NÜ ALDI

FER HOTEL, ASYA’NIN EN İYİ ŞEHİR OTELİ ÖDÜLÜ’NÜ ALDI

Sosyal Medyada Paylaş:

Fer Hotel,  Asya’nın en iyi butik otelleri arasında de yer aldı. Dünyanın en saygın  ödüllerinden biri olarak kabul edilen  Dünya Butik Otel Ödülleri 2017 (World Boutique Hotel Awards 2017) tarafından Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli seçilen Fer Hotel, İstanbul’un tarihi yarımadasında konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde, Dünya Butik Otel Ödülleri 2017 tarafından Londra’da düzenlenen gecede otel adına ödülü Genel Müdürü Engin Eryılmaz aldı. Dünya Butik Otel Ödülleri, aralarında tatil endüstrisinin önemli isimleri, kamuoyu önderleri, CNN Travel, Elite Traveler, The Telegraph, The Sunday Times, Boat International, Time Out ve The Financial Times gibi medya kuruluşlarının temsilcilerinin de yer aldığı bir seçici kurul tarafından veriliyor.

Fer Hotel, 2016 yılında Nuriosmaniye’de tarihi bir binanın restore edilmesinin ardından butik otel olarak hizmet vermeye başladı. Şık ve sade tasarlanmış 56 adet konforlu odası ile kısa sürede yabancı misafirlerin beğenisini kazandı. Aynı zamanda sanata da yatırım yapan otelin içerisinde 64 adet Dervim Erbil tablosu yer alıyor.

Açıldığı günden bu yana, zorlu şartlara rağmen tüm online rezervasyon kanallarında 9,7 ile beğenilirlik oranını koruyan otel, Türkiye’nin uluslararası alanda tanıtımı için gerekli yatırımları yapıyor, dünyanın her bölgesinden konukları ağırlamaya devam ediyor.

Dünya Butik Otel Ödülleri, butik otelleri uluslarası çapta ödüllendiren ve bu otellerin başarılarını görünür kılan tek ve en önemli ödül.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ

İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR

Sosyal Medyada Paylaş:TÜRKİYE’NİN İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR – Türkiye Büyük Millet Meclisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir