Anasayfa » ETKİNLİK » ANEX TOUR VİETNAM’DA TAYFUNDA ZARAR GÖRENLERE YARDIM PAKETİ

ANEX TOUR VİETNAM’DA TAYFUNDA ZARAR GÖRENLERE YARDIM PAKETİ

Sosyal Medyada Paylaş:
Vietnam’da da faaliyet gösteren Tur operatörü Anex Tour, Vietnam’da tayfundan zarar gören vatandaşlara yardım paketleri gönderdi.
 
Geçen hafta sonu Vietnam’ın orta ve güney kesimlerinde etkili olan Damrey tayfunundan sonra, ANEX Tour, bölgede yasayan ve evleri hasar gören ailelere el uzattı. Şirket genelinde başlatılan kampanyada yardımlar iki aşamada yapıldı. İlki şirket çalışanları ve aileleri için; ikincisi ise bölgede yasayan ve mağdur olan ailelere yardım edildi. Yârdim kampanyasına katılan ANEX Tour Vietnam gönüllü ekibi bölgede yasayan insanlara özel hazırlanmış yârdim paketlerini kademeli olarak ulaştırdı: 08.11.2017 tarihinde Van Phu kasabasında 140 aileye; 09.11.2017 tarihinde Van Ninh kasabasında 160 aileye yardım paketleri verildi.
ANEX Tour Vietnam, son üç yılda Vietnam’ın merkez illerinde selden zarar gören bölgelerde yasayan insanlara yönelik çeşitli yardım kampanyaları düzenlemişti. 2014, 2015 ve 2016 yıllarında Khanh Hoa Eyaletinin sosyoekonomik kalkınmasında katkılarından dolayı ustun basari belgesi alan ANEX Tour Vietnam, 2017 yılında Binh Thuan eyaletinin turizmde gelişmesine katkılarından dolayı teşekkür sertifikası aldı.
Şirket, 2017de Vietnam Turizm Bakanlığı tarafından Uluslararası Inbound Seyahat dalında teşekkür belgesi aldı.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

MEHMET ERSOY TARİHİ KÖY LÜBBEY'İ ZİYARET ETTİ

MEHMET ERSOY TARİHİ KÖY LÜBBEY’İ ZİYARET ETTİ

Sosyal Medyada Paylaş:MEHMET ERSOY TARİHİ KÖY LÜBBEY’İ ZİYARET ETTİ – Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir