Anasayfa » ETKİNLİK » ALMAN PSİKOTERAPİSTTEN VİDEOLU TEŞEKKÜR

ALMAN PSİKOTERAPİSTTEN VİDEOLU TEŞEKKÜR

Sosyal Medyada Paylaş:

Almanya’dan Antalya’ya tatile gelen ve gözünde yaşadığı sıkıntıdan dolayı ameliyat olan Magdeburg Kliniği Çocuk Psikiyatristi Bölüm Başkanı Daniela Shulze, ülkesine döndükten sonra ameliyatı gerçekleştiren Özel OFM Antalya Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Burak Bilgin’e gönderdiği mail ve video ile teşekkür etti.

Tatilini bitirip tekrar Almanya’ya dönen Daniela Shulze, Almanya’da kendi doktoruna ve üniversite hastanesine de muayene oldu. Oradaki doktorlardan da ameliyat ile ilgili oldukça iyi sözler sözler duyan Shulze, ameliyatı gerçekleştiren Dr. Burak Bilgin ve hastaneye, görev yaptığı hastaneden hem mail göndererek hem de video çekimiyle teşekkür etti.

Shulze, toplam 4 dakikalık teşekkür videosundan şu ifadeleri kullandı:” Tedaviden önce, bütün tedavi süreci detaylı bir şekilde tarafıma açıklandı. Lazer tedavisi yapıldıktan sonra hastane tarafından otelime bırakıldım. O gün ve ertesi gün her şey normadi; fakat bir sonraki gün gözümde karartılar oluşmaya başladı. Tekrar hastaneye başvurdum ve yatışım yapıldı. Doktor, hastalığım konusunda bilgi vererek vitrektomi ameliyatı önerdi. Genel anestezi ile ameliyat oldum. Çok mutluydum; çünkü bulanık ve sarı noktalar da olsa görebildiğimi fark ettim. Doktor bu durumun zamanla düzeleceğini açıkladı. Almanya’daki doktorlarım çok şaşırdılar ve ameliyatın yüksek kalite standartlarında başarılı bir şekilde ğerçekleşmiş olduğunu belirttiler. Ameliyat sonrası yüzde yüz görüyordum ve siyah karartılar tamamen kaybolmuştu. Özel OFM Antalya Hastanesine tüm kalbimle teşekkür ediyorum.”

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir