Anasayfa » Güncel Haberler »      TUTAP BÖLGE TURİZMİ İÇİN BATMAN’DA

     TUTAP BÖLGE TURİZMİ İÇİN BATMAN’DA

Sosyal Medyada Paylaş:

GÜNEYDOĞU ANADOLU DA TANITMA SEFERBERLİĞİ BAŞLATIYORUZ

Başbakanın  büyük önem verdiği Güneydoğu Anadolu Bölgesi  tanıtımı ve Turizmin geliştirilmesi adına (TUTAP) Turizm ve Tanıtma Platformu Genel Başkanı Fikret Yıldız bölge turizminin gelişimi için Batman ilini merkez olarak seçti.

Batman il temsilcisi ve Real Konak Hotel’in genel müdürü Hüseyin Aslan ile  Batman valisi Ahmet Deniz ve Hasankeyf Kaymakamı Faruk Bülent  Baygüven’i makamında ziyaret ederek  Batman’da yapacakları büyük proje hakkında bilgi verdi.

Sayın Başbakanımızın önem verdiği Güneydoğu Anadolu Bölgemizin tanıtımı ve Turizmin geliştirilmesi adına tanıtım seferberliği başlattıklarını belirten Yıldız, Batman ve bölge turizminin gelişmesi için Vali Deniz ile beraber çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Batman TUTAP Temsilcisi Hüseyin  Aslan;  TUTAP  Genel Başkanımız Fikret Yıldız öncülüğündeki birliğimizin Türkiye sevdası ile Batman ve Bölge turizminin tanıtımına katkı sağlayacak olan projemiz ile birlikteliğin oluşmasına da öncülük edecek ve aynı zamanda etnik köken, mezhep ve bölgecilik ayrımı gözetmeden, yaptığı tüm faaliyetlerde hiçbir siyasi amaç gütmeyen birlik ve beraberliğimizin pekişmesine her zaman katkı sağlayan bir olgunlukta, faaliyetlerine devam eden birliğimizin çatısı altında olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.
Genel Başkanımıza Batman ve Bölge turizmi için yapacağı büyük proje için ve Vali Deniz’e de Batman turizm çalışmalarına göstermiş olduğu duyarlılık ve ilgiden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

Ziyaretlerinden dolayı Genel Başkan Yıldız ve beraberindekilere teşekkür eden Vali Deniz, kentlerin tanıtımında turizmin çok önemli olduğunu belirterek, Batman turizmi için yürütülecek her projenin kendileri için önemli olduğunu ve desteklerini esirgemeyeceklerini ifade etti.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir