Anasayfa » Güncel Haberler » SÖRF… TATİL… ALAÇATI… HEPSİ ‘PREMİER SOLTO’DA!

SÖRF… TATİL… ALAÇATI… HEPSİ ‘PREMİER SOLTO’DA!

Sosyal Medyada Paylaş:

Kimine göre serin sularda sörfün, kimine göre dar sokaklarda aşkın adresi… Alaçatı her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin en  gözde tatil beldeleri arasında. Beldenin denize sıfır tek butik oteli Premier Solto Hotel by Corendon ise seçkin balayı paketleri, sörf, SPA deneyimi ve plaj partileri ile Çeşme’nin en iddialılarından…

İlkyazla birlikte buram buram çiçek kokularıyla dolan Alaçatı, son yıllarda tatil tercihlerinin yükselen trendi haline geldi. Tatil cennetinin gözde otellerinin başında, muhteşem manzarasıyla Premier Solto Hotel by Corendon geliyor. Alaçatı’nın  denize sıfır tek butik oteli, 88 özel deluxe odası,  deniz manzaralı SPA’sı ve exclusive hizmet anlayışıyla unutulmaz bir tatil vaat ediyor.

Ege’nin gözbebeği Alaçatı’nın merkezine 2 kilometre uzaklıktaki butik otel, eşsiz güzellikte bir koyda konumlanıyor. Kendine özel bahçeli veya havuzlu odaları, enfes manzarası, geniş havuzu, bakir kum ve çim alanları ile doğayla iç içe bir tatil imkanı sunan otel, rüzgar sörfü tutkunlarının da uğrak adresi.

 

En Güzel Evet’ler İçin Rotanız Alaçatı…

Eşsiz Ege manzarası ve kusursuz hizmet anlayışıyla Premier Solto Hotel by Corendon, aşkınıza “Evet” cevabını unutulmaz bir ortamda vermek için en  ideal yer. Romantik bahar ve yaz düğünleri için  havuz başı ve kır düğünlerinde 500 kişiye kadar hizmet verilirken; size bu güzel günde sadece  mutlu olmak kalıyor.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir