Anasayfa » Güncel Haberler » LEVENT AKKİRAZ YENİDEN RIXOS’TA!

LEVENT AKKİRAZ YENİDEN RIXOS’TA!

Sosyal Medyada Paylaş:

2.5 yıldır Titanic Hotels bünyesinde Titanic Deluxe Golf Belek’in genel müdürlüğünü yapan ve geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan Levent Akkiraz Rixos Hotels grubu ile anlaştı. Titanic Hotels grubu öncesinde de Rixos bünyesinde farklı otellerde üst düzey yöneticilik yapan Akkiraz, Rixos Premium Belek’in genel müdürü oldu!

Turizm sektöründe 20 yılı aşan tecrübeye sahip ve Almanya Münih Ludwig Maximilians Üniversitesi “Hospitality Management Bölümü” mezunu  olan Levent Akkiraz, , America’nın Miami merkezli  dünyanın önemli kruvaziyer şirketi Holland America Line’daki  yöneticilik döneminde   dünyayı 3 kez dolaştı. .Aynı zamanda aşçılık konusunda deneyimli dünya mutfaklarına hakim müthiş bir damağa sahip.

Almanca ve İngilizce bilmekte, Evli ve bir çocuk babası Akkiraz, Yeşillenen Oteller ve Toplam Kalite Yönetimi anlayışının otel işletmelerinde uygulanması konularına öncülük yapmıştır.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ

İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR

Sosyal Medyada Paylaş:TÜRKİYE’NİN İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR – Türkiye Büyük Millet Meclisinde …

2 comments

  1. Levent bey ‘e başarılar dilerim.Tebrik ediyorum.Hem insan olarak hem profesyonel olarak çok takdir edilen bir isim.Yeme içme konusunda çok bilgilidir.

  2. ibrahim tunuslu

    Levent bey Yeni görevinizde başarılar dilerim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir