Anasayfa » HABER » Acenta / Tur Operatörü » LABRANDA HOTELS & RESORTS HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR !

LABRANDA HOTELS & RESORTS HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR !

Sosyal Medyada Paylaş:

MPI CEO’SU ROULA JOUNY ODAĞINI LABRANDA OTEL MARKASINA YÖNLENDİRİYOR VE İKİ YENİ OTEL PORTFÖYÜNE EKLİYOR

FTI Group’un destinasyon yönetim şirketi Meeting Point International (MPI) bünyesinde kurulan ve kısa zaman içinde dünya çapında gerçekleştirdiği yatırımlar ile adından söz ettiren LABRANDA Hotels & Resorts, Meeting Point International  kurucu CEO’su  Roula Jouny’nin odağı haline geldi. Dünya çapında bir destinasyon yönetim şirketine dönüşme sürecinde kuruluşundan itibaren yönetimin tepesinde bulunan Jouny, LABRANDA otel markasında benzer bir başarı hikayesi yazmak istiyor.

Roula Jouny açıklaması; “Önümüzdeki birkaç yıl içinde LABRANDA markası ile önemli bir büyüme yakalamayı hedefliyoruz ve inanıyorum ki aynı Meeting Point’te olduğu gibi bu genç markamız turizm sektöründe öncülük ve liderlik yaparak çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve misafirlerimiz için yeni ufuklar açacaktır. Gelecek dönemde bu markanın gelişiminde yer alabilmek, yeni standartlar getirmek, yeni oteller bünyemize katmak ve bir dünya markası yaratabilmek bana büyük heyecan vermekte. Her şeyden önce müşteri memnuniyet odaklı yaklaşım ve takım arkadaşlarımın gururla bu markada yer almaları benim için özel bir önem taşımakta.

Son üç ayda portföyüne iki otel ekleyen LABRANDA Hotels & Resorts, Bodrum’da TMT Resort’u ve Las Palmas’ta açılacak BEX otelini bünyesine katarak büyümeye devam ediyor.

Roula Jouny 2009 yılından bugüne FTI Group’un önemli incoming acente markası Meeting Point International’ın kurucu CEO görevini yürüttü. 20 yılı aşkın sektör tecrübesi olan Jouny, FTI Group’un öncesinde “Sabre” şirketinde Ortadoğu Bölgesi Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak görev almış, ardından Travco Dubai’nin Genel Müdürlüğünü başarı ile yürütmüştü. 2015 yılında Meeting Point International’daki CEO görevine ek olarak FTI Group’ta üst yönetimde Chief Commercial Officer olarak göreve başlayan Jouny, aynı zamanda FTI Group’ta You Travel, kalite yönetimi, tedarikçi ilişkileri ve tüm ülkelerle ticari ilişkilerden sorumlu olmaya devam edecektir

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir