Anasayfa » Güncel Haberler » KEDİSEVER ALMAN TATİLCİLER, ALMANYA’DAN KEDİEVİ VE MAMA GETİRDİLER

KEDİSEVER ALMAN TATİLCİLER, ALMANYA’DAN KEDİEVİ VE MAMA GETİRDİLER

Sosyal Medyada Paylaş:

 Almanya’da yaşayan ve tatillerini 12 yıldan bu yana Kemer Limak Limra Otel olarak seçen Carina Moecker Neuss ve arkadaşları, Almanya’dan getirdikleri kedi evlerini ve mamaları otelin çeşitli noktalarına yerleştirdiler ve yaptıkları bu davranış ile de alkışı hak ettiler.

Alman Turistler, Limak Limra Otel’in kedi sever bir otel olduğunu bunun için de 12 yıldan bu yana tatil için tek adreslerinin Limak Limra olduğunu söylediler.

Limak Limra Oteli de kutluyoruz!

Limak Limra Otel Genel Müdürü Dinçer Saırkaya ile birlikte getirdikleri kedi evlerini otelin çeşitli noktalarına yerleştiren Alman Carina Moecker Neuss, çok mutlu olduklarını söylerken  “Biz 12 senedir Kemer’e Limak Limra Otel’e tatile geliyoruz. Burada kedi evleri var. Burada görüyoruz ki, kediler ile çok iyi ilgileniliyor. Genel Müdürümüzün de bu konuda çok yakın ilgisini görüyoruz. Almanya’dan buraya 20 adet kedi evi ve paketlerce mama getirdik. Tatil yaptığımız süre içerisinde buradaki kedileri otelimizdeki yetkili arkadaşlar ile birlikte kontroller için veterinere götürüyoruz. Kedilere hizmet etmekten onların rahat etmesini sağlamaktan dolayı mutluyuz. Limak Limra Oteli de kutluyoruz” dedi.

Bu durumdan Onlarda mutlu bizde mutluyuz!

Kedilere verdikleri imkan ile adından söz ettiren Limak Limra Otel’in Genel Müdür Dinçer Sarıkaya ise yaptığı açıklamada “  Yaklaşık iki yıl önce yaşanan kriz nedeniyle bölgede bulunan birçok otel kapanmıştı. Bu nedenle kedi nüfusunda büyük bir artış oldu. Bizde bu konuda çaresiz kalmıştık. Kediler bildiğiniz gibi doğanın her yerindeler ve çok cana yakın hayvanlar. Bizlerde onlara sahip çıkmaya çalışıyoruz. Belediye Hayvan Barınağı ile ortak çalışmalar yapıyoruz. Ama onlarda bu konuda yetemez oldular. Bizde kendi imkanlarımız ile kedileri kısırlaştırmaya ve himayemizde bakmaya başladık. Bunu gören özellikle Alman ve Hollandalı yabancı misafirlerimiz yurt dışından bize yardım etmek amacıyla hatırı sayılı miktarda kedi evleri gönderdiler. Bizde bunları otelimizin çeşitli köşelerine yerleştirdik. Bunun yanında mama ve kedi oyuncaklarını dahi gönderdiler. Göndermekle de kalmayıp bizzat bunu takip ediyorlar. Burada kaldıkları sürece de sabahtan akşama kadar vakit geçiriyorlar. Bu durumdan Onlarda mutlu bizde mutluyuz” diye konuştu.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

1881 TURİST BODRUM'A AKIN ETTİ

KRUVAZİYER GEMİNİN GETİRDİĞİ 1881 TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ

Sosyal Medyada Paylaş:KRUVAZİYER GEMİNİN GETİRDİĞİ 1881 TURİST BODRUM’A AKIN ETTİ – Kruvaziyer geminin getirdiği 1881 turist …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir