Kopyalayıp sitenize yapıştırın.
Anasayfa » HABER » Acenta / Tur Operatörü » GÜVENLİ TURİZM İÇİN İMZALAR ATILDI

GÜVENLİ TURİZM İÇİN İMZALAR ATILDI

Sosyal Medyada Paylaş:

Güvenli bir turizm amaçlı sosyal, kültürel ve eğitim aktivitelerini içeren anlaşma, Rusya Federasyonu Cumhurbaşkanlığı bünyesinde bulunan Renhings üniversitesi rektörü Sn.Vlademir Aleksandrovich Mau ile Okan Gruba bağlı Ocean Turizm AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mehmet Okan arasında Güvenli Turizm konusunda Nisan ayında iş birliği protokolü imzalanmıştır.

Bu protokol çerçevesinde Renhings Üniversitesinin yetkilendirdiği Volgograd Enstitüsü ile de Ocean Turizm AŞ. Arasında uygulama ve bu standartlara uygun görülen tesislere sertifika verilmesi amacına yönelik Volgograd Enstitüsü yetkilileri Antalya’ya gelerek Ocean Turizm AŞ. Yetkilileri ile birlikte sosyal, kültürel ve eğitim amaçlı projeyi turizmin önde gelen isimlerine ve kuruluşlarına anlatmışlardır.

Proje hakkında Moskova Üniversitesi Rektörlüğüne bağlı Volgograd Enstitüsü yetkilisi Sn.Vlademir Shipulin’in  ‘’ Türkiye ile olan sıcak temasların devamlılığına ve Türk turizmi adına yapılacak olan bu program ile hali hazırda olan eksikliklerin giderilmesi yönünde gerekli uluslararası kriterlere ulaşıldığında daha fazla Rus misafirin artık Türkiye’ye geleceğini umut ediyorum.’’ Dedi.

Okan Grup ve Ocean Turizm AŞ. Yönetim kurulu başkanı Sn. Mehmet Okan ‘’ Bu doğru ve reel bir adımdır. Güvenli turizm sloganı ile yola çıkarak yaptığımız bu akademik anlaşma ile tüm dünyada bir örnek teşkil ediyoruz. Şöyle ki; Kurumsal kimlik ve koşullara uygun tesis ve kuruluşlarımıza, Moskova Renhings Üniversitesi, Volgograd Enstitüsü ve Ocean Turizm AŞ. İş birliği İle sertifika verilecektir.

 

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

DÜNYANIN EN CAZİP PASAPORTLARI LİSTESİ YENİLENDİ: RUSYA VE TÜRKİYE KAÇINCI?

Sosyal Medyada Paylaş:Pasaportuna sahip olmanın en fazla avantaj sunduğu ülkeler hangileri? Henley & Partners şirketi, farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir