Anasayfa » GM Life » ÇEVNİ MOBİLYA HÜSEYİN ÇEVNİ “SİZ HAYAL EDERSİNİZ BİZ YAPARIZ!”

ÇEVNİ MOBİLYA HÜSEYİN ÇEVNİ “SİZ HAYAL EDERSİNİZ BİZ YAPARIZ!”

Sosyal Medyada Paylaş:

2008 yılından bugüne değin mobilya konusunda trendleri çok iyi takip ederek önemli projelere imza atan Çevni Mobilya’nın gelişimini ve mobilya sektörünün son durumunu firma Sahibi Hüseyin Çevni’den dinledik.

Çevni Mobilya olarak hizmetleriniz hakkında kısa bir bilgi alabilir miyim?

Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda İhtiyaç Duydukları İç Mekan Veya Dış Mekan Mobilyaların Satışı, Özel  İmalatı Ve Ayrıca Halen Kullandıkları Mobilyalarının Tamir, Bakım Ve Boyama İşlemlerini De Gerçekleştirmekteyiz.

Otel mobilyaları konusunda başarılarınızı biliyoruz. son yılların trendi nedir, siz bu konuda nasıl bir hizmet vermektesiniz?

 Son yıllarda, iç mekanlarda kullanılan mobilyalar klasik ve şık tasarımlarla ön planda tutuluyor. Girişten başlayan bu tasarım harikası şaheserler asansör koridorlar ve en önemlisi odalarda da kendini göstermektedir. Klasik mobilya; ince işçiliği, farklı detayları, görsel cazibesi, doğallığı, ve sağlamlığı ile otel mobilyasında hızla yükselmekte, klasik mobilya tercih eden işletmeler bir adım öne geçmektedir.

 Ayrıca artık Otellerde, Yeme-içme mekanlarının bahçeleri(dış mekanlar), en az iç mekanlar kadar önemli artık. Mobilya üreticileri, düne kadar pek de önemli olmayan bahçeler için, bugün olağanüstü şık, kullanışlı, her tür ihtiyaca cevap veren ürünler üretiyorlar. Otellerin İç mekanlarda olduğu gibi dış mekan ve bahçe mobilyalarında da kullanım alanı ve amaca göre ürün özellikleri değişlikler gösteriyor. Teak ağacı, doğal rattan, sentetik rattan, plastik hatta yerine göre paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen dış mekan mobilyaları ve aksesuarları, mekanların özelliklerine ve kullanım amacına göre tercih sebebi oluyor.

 Oteller renovasyon döneminde mobilya konusunda nelere dikkat etmeli?

Otelcilikte başarının devamı sektörün yeniliklere önem vermesinden geçmektedir. Otelin kapısından başlayan dekorasyon otelin lobisinde devam etmekte olup Misafirlerle otelin tarzını gösteren yer burasıdır. Güzel bir resepsiyon masası, şık dünya saatleri, gösterişli aksesuarlar ve etkileyici bekleme salonları en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş bir görsel şölen, misafirlere otelin stili hakkında olumlu görüşlerinin oluşmasını sağlar. Otel mobilyalarında öncelikler rahatlık, estetik, kalite ve güvenliktir. Bu unsurlar göz önünde tutulduğunda müşteri memnuniyeti de doğru orantılı olarak artacaktır.

Otellerin mobilya kullanımı ve dekorasyon anlayışını nasıl buluyorsunuz?

Otel Dekorasyonu sıra dışı bir bakış, profesyonel tasarım anlayışı, bilgi, duygu ve tecrübe ister. Konukları üzerinde unutulmaz bir etki bırakmak her otelin en önemli hedefidir ve öyle de olması gerekir.

 Son olarak neden sizi tercih etmeliler, farkınız nedir?

Otel mobilyalarında göz önünde bulundurulması gereken önemli detaylar vardır. Bunlar; kalite, gösteriş, fonksiyonellik ve güvenliktir. Özellikle güvenlik asla göz ardı edilmemesi gereken önemli bir detaydır.

 Biz tüm bu detaylar üzerinde titizlikle çalışıp, prestijli otel mobilyaları alanında yaptığımız projelerde, mekâna uygun, göz alıcı, kaliteli tasarımlara imza atıyoruz.  Müşteri memnuniyetini ilk plana alan Çevni Mobilya olarak her zaman söylediğimiz gibi kısaca farkımız;

Siz Hayal Edersiniz Biz Yaparız!”

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ

İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR

Sosyal Medyada Paylaş:TÜRKİYE’NİN İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR – Türkiye Büyük Millet Meclisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir