Anasayfa » Güncel Haberler » BOZTAŞ, “HEDEFİMİZ MARKALAR ŞEHRİ MANAVGAT”

BOZTAŞ, “HEDEFİMİZ MARKALAR ŞEHRİ MANAVGAT”

Sosyal Medyada Paylaş:

    MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, YÖREX’de açacakları stantta Manavgat’ın 9 yöresel ürününü tanıtacaklarını belirterek,  hedeflerinin “Bizim tadımız başka”, “Manavgat’ın tadı var”  gibi sloganlarla tanıtımını yaptıkları ürünleri marka haline getirilebilmeyi hedeflediklerini söyledi.

Antalya Ticaret Borsası (ATB) öncülüğünde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından bu yıl 13-17 Eylül’de EXPO Center’da düzenlenecek 8. Yöresel Ürünler Fuarı’na Manavgat da yöresel ürünlerle katılacak. Fuar için Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO)  yönetimi hazırlık çalışmalarını tamamladı. Manavgat ürünlerinin yer aldığı MATSO standında Manavgat’ta yetişen 9 ürün tanıtılacak.

Tanıtımını yaptığımız ürünleri marka haline getirilmek istiyoruz

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş, yaptığı açıklamada, fuarın unutulmaya yüz tutmuş birçok ürünün ön plana çıkması açından önemine değinerek, yöresel ürünlere coğrafi işaret almak ve markalaşma açısından önemine işaret etti.

Manavgatın tadı var

Fuarda açtıkları stantta çeşitli sloganlar kullandıklarını değinen Boztaş, “Bizim tadımız başka, Manavgat’ın tadı var” gibi sloganlarla farklı olduğunuzun mesajını vermeye çalışıyoruz.   Tanıtımını yaptığımız ürünleri marka haline getirmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Fuarın yöresel ürünlerin tanıtılmasının yanı sıra Manavgat’ın yerli turiste tanıtılması için büyük fırsat olduğunu kaydeden Boztaş, fuara ilginin her geçen yıl daha da arttığını kaydetti.

MATSO, YÖREX’te Manavgat’ın 9 yöresel ürününü tanıtacak

Başkan Boztaş, şunları söyledi:  “Geçtiğimiz yıl olduğu gibi görsel olarak çok güzel hazırladığımız standımızda Manavgat susamı, Manavgat tahini, Manavgat portakalı, Manavgat zeytinyağı, Manavgat narı, Manavgat Belenobası karpuzu, Manavgat defnesi, Manavgat keçiboynuzu, Manavgat Muzu ürünlerimizi tanıtacağız. Ürünlerimize coğrafi işaret almak için bu tür fuarların önemli olduğunu düşünüyoruz. Fuara tüm Manavgat halkımızı davet ediyoruz.”

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir