Anasayfa » Güncel Haberler » ALMAN TURİZMCİLERİN TATİL TERCİHİ ANTALYA OLDU

ALMAN TURİZMCİLERİN TATİL TERCİHİ ANTALYA OLDU

Sosyal Medyada Paylaş:

Almanya’dan tatil için Antalya’yı tercih eden turizmciler Alman tatilcilere de Türkiye mesajı yolladı.

Bağımsız Seyahat Acenteleri Örgütü (TSS Group) CEO’su Andre Seibt ve merkezi Almanya’da bulunan Türk Acenteciler Birliği (COOP TRR) CEO’su Cumhur Sefer tatil için Antalya’yı tercih etti.

Avrupa’daki 3 binin üzerindeki seyahat acentesini bünyesinde bulunduran TSS Group ve Avrupa’daki bine yakın Türk seyahat acentesini temsil eden COOP TRR’ın CEO’ları tatil için Antalya’yı tercih ederek, Alman tatilcilere de önemli bir mesaj verdi. Aileleriyle Antalya’ya gelen turizmcilerden TSS Group CEO’su Andre Seibt Alanya’da yer alan Rubi Platinum’da, COOP TRR CEO’su Cumhur Sefer de Side’deki Paloma Oceana’da tatil yaparak Türkiye’nin tatil için hala önemli bir tercih olduğunu göstermiş oldular.

Andre Seibt ve Cumhur Sefer’in Antalya’da tatil yapmasının Almanya ve Avrupa’ya önemli bir mesaj niteliği taşıdığını söyleyen TSS Group ve COOP TRR’nin Türkiye Temsilcisi Hasan Çetin, Türkiye ve Almanya arasındaki siyasi gelişmelere rağmen Türk ve Alman halkları arasındaki dostluğun devam ettiğini ve ayrıca Türkiye’de Alman tatilcilerin çok sevildiğini söyledi.

Almanya ve Türkiye arasındaki siyasi gelişmelerin tatil konusunda bir sorun oluşturmadığını söyleyen Hasan Çetin, “Siyasi gelişmeler iki ülke halkları arasında bir sorun teşkil etmiyor. Almanlar Türkiye’de tatil yapmaktan vazgeçmedi. Alman tatilci sayısındaki düşüşün en önemli nedeni uçak planlamalarındaki daralmadır. Nitekim, Avrupa’daki binlerce acenteyi temsil eden Andre Seibt ve Cumhur Sefer, hiç çekinmeden tatil için Antalya’yı tercih etti. Seibt ve Sefer’in Antalya’da tatil yapması da başta Alman tatilciler olmak üzere Avrupa’ya önemli bir mesaj niteliği taşımaktadır. İki turizmci huzuru, kaliteyi ve hizmeti tercih ederek Antalya’ya geldi. Birer hafta tatil yapan iki turizmciyi mutlu bir şekilde Almanya’ya uğurladık” dedi.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

TURİZMCİLER KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI’NIN KAPATILMASINI İSTEMİYOR!

Sosyal Medyada Paylaş:  Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ayık, Kültür ve Turizm …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir