Anasayfa » GM Life » ALPEK PLAZA İLE YENİ NESİL OFİSLER, CAZİP SEÇENEKLER

ALPEK PLAZA İLE YENİ NESİL OFİSLER, CAZİP SEÇENEKLER

Sosyal Medyada Paylaş:

Geçmişe baktığımızda ofis denince metre kare ve kişi sayısı hesaplarıyla yola çıkılan ve inşası tamamlanan mekanlar görüyorduk. Günümüzde tüm dünyada değişmeye başlayan bu mantık beraberinde yeni nesil ofis kavramını da getirdi. Metrekare ve kişi sayılarının yerini insanların en çok vakit geçirdikleri alanlar, saatler, iş performansı gibi konular harmanlanmaya başladı. Ve ortaya çalışanı mutlu edecek standartların en üst seviyede tutulduğu mekanlar ortaya çıktı.

Alpek AŞ. ortakları Peçen, Kurt ve Erkılavuz Aileleri

Alpek İnşaat tarafından gerçekleştirilen, Alpek Plazada Antalya’da farklı ve keyifli bir alternatif sunuyor. Alpek İnşaat 1987 yılında Peçen, Erkılavuz ve Kurt Aileleri’nin işbirliği ile kurulmasının ardından, gerek fonksiyonel ve modern mimari çözümleri, gerekse estetik ve kaliteye vermiş olduğu önem ile Antalya yapı sektörünün “güven inşaa etmeyi” hedef seçmiş sayılı firmaları arasında yer alıyor. 25 milyon TL’lik bir yatırım olan Alpek Plaza, sahip olduğu özellikler ile iş dünyasında; kalite, konfor ve prestijli ofis arayanlar için birbirinden farklı cazip seçenekler sunuyor

Prestijli ofis yaşamı

Alpek İnşaat, Kızılırmak Caddesi üzerinde hayat bulan yeni projesi Alpek Plaza ile iş dünyasına ve ofis yaşamına yepyeni ve prestijli bir nefes getiriyor. Yaklaşık 6 bin metrekare büyüklüğünde arsa üzerine 25 bin metrekarelik toplam inşaat alanına sahip Alpek Plaza, Alpek İnşaat tecrübesi ve güvencesiyle her detayı düşünülmüş benzersiz mimarisiyle ofis yaşantısına yeni standartlar getiriyor. Sosyal olanakları ve profesyonel işletim sistemiyle A plus ofis kavramını bölgeye ilk kez getiren Alpek Plaza, iş yaşamına ofis yaşantısında kalite standartlarını yükselten bir bakış açısı sunuyor. Modern bir anlayış ile tasarlarmış ofisler; yüksek tavanları, açılabilen camları, gün ışığıyla beslenen fonksiyonel mekanları ile çalışanlar için rahat ve huzurlu bir atmosfer yaratıyor.

Ulaşım mesafeleri kısa

Alpek Plaza şehrin merkezinde ticari açıdan gelişen bir bölgede ve ulaşım açısından çok avantajlı bir konumda yer alıyor. Ayrıca modern, fonksiyonel ve eşsiz mimarisiyle bölgeye estetik değer katıyor. Kızılırmak Caddesi’nde yer alan Alpek Plaza bulunduğu lokasyon ile; Mark Antalya AVM’ye 1.4 km, Mevlana Kavşağı’na 400 metre, çevre yoluna 1.2 km. Antalya Havalimanı’na 11 km, Akdeniz Üniversitesi’ne 7.9 km, Haşim İşcan Kültür Merkezi’ne 1.5 km, Eski Sanayi’ye 2.4 km, Adliye’ye 6.3 km, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’na 5 km, Konyaaltı Sahili’ne 4.9 km, Lara Oteller Bölgesi’ne 5 km, Akdeniz Sanayi Sitesi’ne 9 km, Organize Sanayi Bölgesi’ne 30 km, Serbest Bölge ve Yat Limanı’na 12 km’lik mesafelerle tüm önemli noktalara yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Her büyüklükte ofisler

Alpek Plaza’nın farklı büyüklüklerdeki ofis alanları ve ofislerinin esnek yapısı, en küçük alanda bile en fazla verimi sağlamak üzere tasarlanmış. İsteğe göre birleştirilebilen kat ofisleri, şirketlerin ve yatırımcılarım farklı ihtiyaçlarına cevap verecek özellikler taşıyor. Alpek Plaza, 120 metrekare ile 760 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükteki ofis seçenekleri sunuyor. Geniş ve ferah mekanlar, çalışanlar ve misafirler için keyifli bir çalışma ortamı yaratmanın ötesinde çalışan mutluluğunu artıracak prestijli ortamlar sunuyor. Projenin tümünde ortak alanlarda özel olarak seçilmiş malzemeler, en ince detayına kadar düşünülmüş mimari tasarım, estetikle fonksiyonel ofis yaşantısını bir arada sunuyor.

Yapısında ilkleri sunuyor

Antalya’nın yükselen değeri Alpek Plaza, hem iş yaşamı hem sosyal yaşam hem de yatırım için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Alpek Plaza; 220 araç kapasiteli kapalı ve açık otoparkı, misafir otoparkları, oto yıkama, güvenlik, lobi ve danışma hizmetleri, çatı bahçesi, toplantı salonu, seyir terası gibi iş ve sosyal hayatının içi içe yaşanabildiği bir konsepte sahip. Alpek Plaza’nın ‘ekstra clear’ özellikli camlarla kaplı dış cephesi dış ortamdaki yaşam ve renkleri olduğu gibi iç mekana yansıtıyor. Tüm mevsimlerde güneş kontrolü ve sıcaklık dengesi sağlayan ‘ekstra clear’ camlar ayrıca enerjiden de tasarruf sağlıyor.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ

İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR

Sosyal Medyada Paylaş:TÜRKİYE’NİN İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR – Türkiye Büyük Millet Meclisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir