Anasayfa » ETKİNLİK » WOW BODRUM RESORT’TE OKTOBERFEST ŞENLİĞİ

WOW BODRUM RESORT’TE OKTOBERFEST ŞENLİĞİ

Sosyal Medyada Paylaş:

Almanya’nın Münih kentinde her yıl eylül ayının son günleri ve ekim ayının ilk günlerinde düzenlenen ve iki hafta boyunca devam eden “Oktoberfest” Bodrum’da da kutlandı. WOW Bodrum Resort’un 9 yıldır düzenlediği Oktoberfest 04.10.2017 tarihinde binlerce kişinin katılımı ile Bodrum’da gerçekleşti. Otel çalışanları Almanya’nın yöresel kıyafetlerini giyerek konuklara sınırsız bira ikramında bulundu.

WOW Bodrum Resort “Oktoberfest” etkinliğiyle bu yıl da pek çok yabancı ülkeden ziyarteçi ağırladı. Şenliğe en çok ilgi gösteren ülkeler sırasıyla Hollanda,İngiltere, Avusturya, Fransa, İsviçre ve Danimarka oldu. Otelin devamlı misafirlerinin katılımı ile gerçekleştirdiği festivalde kendi kostümleri ile katılan misafirler festivale yine renk kattı. Bodrum’dan konukların da katıldığı Ekim Festivali’nde hem müzik, hem dans hem de bol bol sohbet vardı. WOW Bodrum Resort Otel yetkilileri, etkinliğin bir anlamda “yaza veda” şenliği olduğunu belirtti.

Öğle saatlerinde şişme oyunlar,rodeo ve çeşitli etkinliklerle başlayan festival daha sonra Oktoberfest dev çadırında geç saatlere kadar devam etti.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ

İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR

Sosyal Medyada Paylaş:TÜRKİYE’NİN İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR – Türkiye Büyük Millet Meclisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir