Anasayfa » ETKİNLİK » ORKA BOUTIQUE HOTEL’E BİR ÖDÜL DAHA!

ORKA BOUTIQUE HOTEL’E BİR ÖDÜL DAHA!

Sosyal Medyada Paylaş:

Eylül ayında LUXURY TRAVEL & HOSPITALITY AWARDS (LÜKS SEYAHAT & OTELCİLİK ÖDÜLLERİ) tarafından 2018 Avrupa Otelleri kategorisinde ödüle aday gösterilen ve yapılan oylama sonucu “ELEGANT HOTEL OF THE YEAR 2018 (2018 YILININ EN ŞIK OTELİ)” seçilen Orka Boutique Hotel’e bir ödül de LUXURY TRAVEL GUIDE (LÜKS SEYAHAT REHBERİ)’den geldi.

 

 

Eylül ayı içe risinde Avrupa Ote   lleri kategorisinde ödüle aday gösterilen otelimiz, yapılan inceleme ve jüri oylaması sonucu  “LUXURY SEA VIEW HOTEL OF THE YEAR 2018 (2018 YILININ EN LÜKS DENİZ MANZARALI OTELİ)” seçildi.

Uluslararası platformda gerçekleştirilen bu güzel organizasyonlardan böylesine olumlu sonuçlar ve ödüller elde etmek, hem otelimiz hem de ilçemiz adına bizler için büyük gurur kaynağı olmakla beraber, doğru yolda ilerlemekte olduğumuzun göstergesi, ve daha büyük adımlar atabilmek adına motivasyon kaynağımız oluyor.

Muğla ilçeleri içerisinde ayrı bir doğallığa ve güzelliğe sahip olan Akdeniz’in incisi güzel ilçemiz, kazanılan bu ödüller ve ev sahipliği yapmış olduğu uluslararası büyük organizasyonlar ile gözde bir turizm destinasyonu haline gelmiş ve nihayet hak ettiği prestiji kazanmıştır.

Yerli misafirlerimiz ile birlikte ABD, İngiltere, Almanya, İsviçre, Hollanda, Belçika ve ismini sayamadığımız daha nice Avrupa,  Asya ve Uzak Doğu ülkelerinden misafire ev sahipliği yapmakta olan ilçemiz bu anlamda kozmopolit bir misafir profili oluşturmakta ve bizler de Fethiye Otelcileri olarak böylesine karma ve renkli bir yapıya sahip misafirleri ağırlamanın sevincini yaşamaktayız.

Yıllardır turizm ve otelcilik alanında edinmiş olduğumuz iş tecrübemizle her geçen yıl daha da deneyim kazanıyor, kazanmış olduğumuz ödüller ile başarımızı taçlandırıyoruz.

“Başarı yolun sonu değil, yolun kendisidir.”

Sevgi ve Saygılarımla,

Önder Gümüştaş

Orka Boutique Hotel

Satış & Pazarlama Müdürü

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ

İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR

Sosyal Medyada Paylaş:TÜRKİYE’NİN İLK KIRSAL YAŞAM VE TARIM MÜZESİ ÇORUM’DA KURULUYOR – Türkiye Büyük Millet Meclisinde …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir