Kopyalayıp sitenize yapıştırın.
Anasayfa » ETKİNLİK » MÜSİAD ANTALYA TURİZM KOMİSYONU TOPLANDI

MÜSİAD ANTALYA TURİZM KOMİSYONU TOPLANDI

Sosyal Medyada Paylaş:

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi Turizm komisyonu Almanya’da gerçekleşen Berlin Turizm Fuarı sonrasında değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. MÜSİAD Antalya şube Başkanı Ramazan Kalken’in yönetiminde gerçekleşen toplantıya, Komisyon Başkanı Mustafa Cephanecioğlu (cephaneci.com – e-ticaret) Komisyon Başkan Yardımcısı Erol Türk (SAN Bilgisayar) ve Komisyon üyeleri, Uğur Kendirli (Park İnşaat) Hilal Uysal (ADİN Otel), Enver Yiğit (Körfez Reklam) ve Mustafa Telli (MZT Turizm) katıldı.

Turizm komisyonunun gündemi değerlendirmesinin ardından, üyelerimizden Erol TÜRK ve Hilal Uysal’ın işletmelerini temsilen katıldıkları Berlin Turizm Fuarının değerlendirmesi yapıldı. Fuarda Türkiye Cumhuriyeti’ni temsilen ziyarette bulunan Dışişleri Bakanı Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Nabi AVCI ve Berlin Türkiye Ateşesi’nin ziyaretleri fuarın önemini daha da arttırmıştır. Fuarın amacına ulaşması noktasında katkı sağlamıştır. Bu sebeple üyelerimizin stantları çok yoğun ilgi görmüş olup fuardan beklenilen ilgi neticesinde Türkiye’mizin ve özellikle Antalya’mızın tanıtımı yapılarak, Dünya gündeminde yaşanan sıcak gelişmelerden dolayı oluşan ön yargıyı bir nebze de olsa bertaraf etmiştir denildi.

MÜSİAD Antalya Turizm Komisyonu olarak, turizm konusundaki Kamu Kurum ve Kuruluşları ile birlikte Turizm konusundaki STK’lara ziyaretler gerçekleştirerek Antalya turizminin ve İslamı Turizmin gelişmesi noktasında MÜSİAD Antalya olarak hassasiyetlerini ve değerlendirmelerini paylaşmak için ziyaretler organize edilmesi konusunda karar alındı.

Yazar: GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ

13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

İlginizi Çekebilir

DÜNYANIN EN GÜZEL 7 ŞEHİR PARKI

Sosyal Medyada Paylaş: Doğaya kaçarken aynı zamanda eşsiz bir manzara görmek istemez misiniz?  İşte sizin için …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir